İbrahim Karagöz
Social Media Manager & Copywriter

ATLIKARINCA’DAN RÖPORTAJLAR #6

Atlıkarınca tasarım atölyesi bildiğiniz üzere Konya’da hizmet veren bir reklam ajansı. Bende bu ajansı biraz daha tanıtmak için ajans ekibi ile röportaj yapmaya karar verdim. Ajansımızın en küçüğü Esra Değirmenci ile devam edelim serimize.

 • Biraz sizi tanıyabilir miyiz?

1998 Konya doğumluyum. Atatürk Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi’nde Grafik Tasarım bölümünden mezun olalı 1 yıl oldu. İlkokuldan beri yazmak, çizmek ve boyamak en sevdiğimdir. Bu yüzden lisede bu bölümü tercih ettim.

Üşengeçliği uğruna planlarını iptal etmeye meyilli dengesiz kişiliğe sahibim. Şişmanım, kumpiri severim, radyo ve tiyatro vazgeçilmezim.

Şişmanım demiş miydim?

 • Atlıkarınca serüveniniz nasıl başladı?

Lise 4. sınıfta staj yapmamız gerekti. Bir öğretmenimin önerisiyle Atlıkarınca serüvenim başladı. Ve iyi ki de başladı.

 • Hakkınızda kimsenin bilmediği bir şey var mı?

Sürüngen hayvanlardan inanılmaz şekilde korktuğum. Ayrıca ajansın en küçüğüyüm.

 • Hayatta vazgeçmem dediğiniz şeyler neler?

Ailem, kediler, tiyatro ve saçma sapan şeyler çizmek. (Bu saçma sapan şeyler bazen çok güzel çizim olabiliyor) ve ve tabi ki de story atmak, sürekli bir şeyler yemek.

 • Atlıkarınca’daki rolünüzü biraz anlatır mısınız?

Nasıl anlatayım, her işi yapıyorum.

 • Sektör hakkındaki düşünceleriniz neler?

Sektörde çizmek, boyamak ve tasarlamak var bu 3 madde önemli benim için. Bu 3’ü bazen inanılmaz eğlenceli oluyor bazen de tükeniyor insan.

 • Son olarak söylemek istediğiniz bir şey var mı?

Bazen çok takmamak gerekir. Her zaman kocaman gülün.

 

Benzer Yazıları

 • ATLIKARINCA’DAN RÖPORTAJLAR #5

  Atlıkarınca Tasarım Atölyesi bildiğiniz üzere Konya’da hizmet veren bir reklam ajansı. Bende bu ajansı biraz daha tanıtmak için ajans ekibi ile röportaj yapmaya karar verdim. Ajansımızdan Serkan Erdoğan ile devam edelim...

  ATLIKARINCA’DAN RÖPORTAJLAR #5
 • ATLIKARINCA’DAN RÖPORTAJLAR #4

  Atlıkarınca Tasarım Atölyesi bildiğiniz üzere Konya’da hizmet veren bir reklam ajansı. Bende bu ajansı biraz daha tanıtmak için ajans ekibi ile röportaj yapmaya karar verdim. Ajansımızdan Ali Ertuğrul ile devam edelim...

  ATLIKARINCA’DAN RÖPORTAJLAR #4
 • ATLIKARINCA’DAN RÖPORTAJLAR #3

  Atlıkarınca tasarım atölyesi bildiğiniz üzere Konya’da hizmet veren bir reklam ajansı. Bende bu ajansı biraz daha tanıtmak için ajans ekibi ile bir röportaj yapmaya karar verdim. Bugün içeriğimiz biraz farklı çünkü...

  ATLIKARINCA’DAN RÖPORTAJLAR #3